Westrijdoverzicht senioren

Voor een actuele stand, en voor uitslagen kijk je op Mijn KNLTB.


Thuisspelende teams Voorjaarscompetitie senioren 2019

Zaterdag 6 april

Team Aanvang Banenoverzicht Captain
Heren 6 11.00 uur banen 2 en 3 Frank Meurs
Heren 3 12.30 uur banen 4 en 5 Joost van Borselen
Heren 1 14.00 uur banen 2 en 3 Paul Oteman
Dames 1 14.00 uur banen 5 en 6 Wieke van der Arend
Heren 9 14.00 uur banen 1 en 7 Arne Groenewold

Vrijdag 12 april

Team Aanvang Banenoverzicht Captain
Dames 1 17+ 19.00 uur banen 4 en 5 Ciska Spa
Dames 3 17+ 19.00 uur banen 1 en 7 Mirjam Karsten
Dames 2 35+ 19.00 uur banen 5 en 6 Kim Gerritsen - Halve
Heren 1 35+ 19.00 uur banen 2 en 3 Sebo Woldringh

Zaterdag 13 april

Team Aanvang Banenoverzicht Captain
Heren 4 11.00 uur banen 2 en 3 Erwin Simmelink
Heren 10 11.00 uur banen 1 en 7 Bob Fenneman
Heren 7 12.30 uur banen 4 en 5 Robert van Aken
Heren 5 14.00 uur banen 2 en 3 Tony Flameling
Heren 2 14.00 uur banen 5 en 6 Vincent Schinkel
Heren 8 14.00 uur banen 1 en 7 Jasper Braks

Vrijdag 19 april

Team Aanvang Banenoverzicht Captain
Dames 2 17+ 19.00 uur banen 5 en 6 Gerlinde Ros
Dames 4 17+ 19.00 uur banen 1 en 7 Cecile van der Linden
Dames 1 35+ 19.00 uur banen 2 en 3 Marjon Beltman

Zaterdag 20 april

Team Aanvang Banenoverzicht Captain
Heren 1 11.00 uur banen 2 en 3 Paul Oteman
Heren 6 12.30 uur banen 4 en 5 Frank Meurs
Heren 3 14.00 uur banen 1 en 7 Joost van Borselen
Dames 1 14.00 uur banen 2 en 3 Wieke van der Arend
Heren 9 14.00 uur banen 5 en 6 Arne Groenewold

Vrijdag 26 april

Team Aanvang Banenoverzicht Captain
Dames 1 17+ 19.00 uur banen 1 en 7 Ciska Spa
Dames 3 17+ 19.00 uur banen 5 en 6 Mirjam Karsten
Dames 2 35+ 19.00 uur banen 2 en 3 Kim Gerritsen- Halve

Vrijdag 10 mei

Team Aanvang Banenoverzicht Captain
Dames 2 17+ 19.00 uur banen 1 en 7 Gerlinde Ros
Dames 4 17+ 19.00 uur banen 2 en 3 Cecile van der Linden
Dames 1 35+ 19.00 uur banen 5 en 6 Marjon Beltman

Zaterdag 11 mei

Team Aanvang Banenoverzicht Captain
Heren 2 11.00 uur banen 2 en 3 Vincent Schinkel
Heren 4 11.00 uur banen 1 en 7 Erwin Simmelink
Heren 10 12.30 uur banen 4 en 5 Bob Fenneman
Heren 5 14.00 uur banen 1 en 7 Tony Flameling
Heren 7 14.00 uur banen 2 en 3 Robert van Aken
Heren 8 14.00 uur banen 5 en 6 Jasper Braks

Vrijdag 17 mei

Team Aanvang Banenoverzicht Captain
Dames 1 17+ 19.00 uur banen 2 en 3 Ciska Spa
Dames 3 17+ 19.00 uur banen 5 en 6 Mirjam Karsten
Dames 2 35+ 19.00 uur banen 1 en 7 Kim Gerritsen - Halve
Heren 1 35+ 19.00 uur banen 4 en 5 Sebo Woldringh

Zaterdag 18 mei

Team Aanvang Banenoverzicht Captain
Heren 8 11.00 uur banen 2 en 3 Jasper Braks
Heren 5 12.30 uur banen 4 en 5 Tony Flameling
Heren 3 14.00 uur banen 2 en 3 Joost van Borselen
Heren 6 14.00 uur banen 1 en 7 Frank Meurs
Heren 10 14.00 uur banen 5 en 6 Bob Fenneman

Vrijdag 24 mei

Team Aanvang Banenoverzicht Captain
Dames 2 17+ 19.00 uur banen 1 en 2 Gerlinde Ros
Dames 4 17+ 19.00 uur banen 5 en 6 Cecile van der Linden

Zaterdag 25 mei

Team Aanvang Banenoverzicht Captain
Dames 1 11.00 uur banen 2 en 3 Wieke van der Arend
Heren 1 12.30 uur banen 4 en 5 Paul Oteman
Heren 4 14.00 uur banen 5 en 6 Erwin Simmelink
Heren 7 14.00 uur banen 1 en 7 Robert van Aken
Heren 9 14.00 uur banen 2 en 3 Arne Groenewold

Vrijdag 31 mei

Team Aanvang Banenoverzicht Captain
Dames 3 17+ 19.00 uur banen 2 en 3 Mirjam Karsten
Dames 4 17+ 19.00 uur banen 4 en 5 Cecile van der Linden
Dames 1 35+ 19.00 uur banen 5 en 6 Marjon Beltman
Heren 1 35+ 19.00 uur banen 1 en 7 Sebo Woldringh

Zaterdag 1 juni

Team Aanvang Banenoverzicht Captain
Heren 2 11.00 uur banen 1 en 7 Vincent Schinkel
Heren 10 11.00 uur banen 2 en 3 Bob Fenneman
Heren 8 12.30 uur banen 4 en 5 Jasper Braks
Heren 4 14.00 uur banen 2 en 3 Erwin Simmelink
Heren 7 14.00 uur banen 5 en 6 Robert van Aken
Dames 1 14.0 uur banen 1 en 7 Wieke van der Arend

Westrijdoverzicht junioren


Thuisspelende teams voorjaarscompetitie junioren 2019


Zondag 7 april

Team Aanvang Banenoverzicht
Oranje 2 9.30 uur banen 1 t/m 4
Rood 9.30 uur banen 5 en 6
Groen 1 10.30 uur banen 5 en 6
Jongens 17a 12.00 uur banen 1 en 2
Mix 12.00 uur banen 3 en 4
8&9 15.00 uur banen 5 en 6


Zondag 14 april

Team Aanvang Banenoverzicht
Oranje 1 9.30 uur banen 1 t/m 4
Groen 2 9.30 uur banen 5 en 6
Jongens 14 12.00 uur banen 1 en 2
Geel 17b 12.00 uur banen 3 en 4
8&9 15.00 uur banen 5 en 6


Maandag 22 april

Team Aanvang Banenoverzicht
Groen 1 10.0 uur banen 1 t/m 4
Mix 10.0 uur banen 5 en 6
Jongens 17a 11.30 uur banen 1 t/m 4
8&9 15.00 uur banen 5 en 6


Zondag 12 mei

Team Aanvang Banenoverzicht
Groen 2 10.00 uur banen 1 t/m 4
Jongens 14 10.00 uur banen 5 en 6
Jongens 17b 11.30 uur banen 1 t/m 4
8&9 15.00 uur banen 5 en 6


Zondag 19 mei

Team Aanvang Banenoverzicht
Jongens 14 10.00 uur banen 1 t/m 4
Jongens 17a 10.00 uur banen 5 en6
Mix 11.30 uur banen 1 t/m 4
8&9 15.00 uur banen 5 en 6


Zondag 26 mei

Team Aanvang Banenoverzicht
Oranje 1 9.30 uur banen 1 t/m 4
Rood 9.30 uur banen 5 en 6
Groen 1 10.30 uur banen 5 en 6
Groen 2 12.00 uur banen 1 t/m 4
Jongens 17b 13.30 uur banen 1 t/m 4
8&9 15.00 uur banen 5 en 6


Zondag 2 juni

Team Aanvang Banenoverzicht
Oranje 2 9.00 uur banen 1, 4, 5, 6
Groen 2 9.00 uur banen 2 en 3
Jongens 17a 11.30 uur banen 1 en 4
Jongens 14 11.30 uur banen 5 en 6
Mix 12.30 uur banen 2 en 3