Verslag Vrijwilligersdag 2017

9 Dec, 2017
Vrijwilligersdag 2017  Het was weer een druk tennis jaar voor onze club met toernooien en evenementen, een nieuwe opzet van de clubkampioenschappen en natuurlijk waren wij het finale park van de DTK. Op zondag 19 januari werd de Vrijwilligersdag georganiseerd. De dag waarop onze tennisvereniging “dank je wel” wil zeggen aan alle vrijwilligers die een aanzienlijk deel van hun tijd hebben besteed aan onze club. Maurice en Leonieke hadden voor deze gelegenheid een mooi programma samengesteld. De dag begonnen op de Holterberg. De groep werd in tweeën gesplitst en ging na een klein likeurtje onder begeleiding van een gids de bossen. De gids vertelde volop over het ontstaan van de Holterberg, de natuur en over de sages van de streek. Na zo’n 1,5 uur zijn we naar het clubhuis gegaan waar we in een gezellige ambiance konden genieten van de Schalkhaarse troubadour. De zangtalenten van onze club kregen de mogelijkheid om samen met de troubadour hun favoriete nummer te zingen en buiten stond een Pizzabakker de lekkerste pizza’s voor iedereen te bakken. Ook dit jaar werd op deze dag de vrijwilliger van het jaar bekend gemaakt. Dit jaar is dit geworden de familie van der Arend. Inge heeft in een mooie speech gesproken over de tomeloze inzet van Wieke, Harry en Riny als voorzitter jeugdcommissie, groenploeg lid, kascommissie, WRC commissielid en begeleider van de husselgroep.   Hierbij willen wij elke vrijwilliger bedanken voor hun inzet en hopelijk tot volgend jaar!              
  • De uitbetaling van de vrijwilligersbijdrage 2017 vindt plaats in de laatste week december
  • Wie dus nog niet zijn 8- of 14 uur heeft volgemaakt heeft nog een paar weken hiervoor de gelegenheid
  • De najaarsklusdag op 28 oktober was weer een succes. Alle aanwezige vrijwilligers bedankt voor je hulp!