Thuisspelende teams voorjaarscompetitie Senioren 2018

Vrijdag 6 april 2018

  • Team
  • Heren 1 35+ OV
  • Dames 1 17+ GLD
  • Dames 1 35+ GLD
  • Tegenstander
  • Ter Spille 4
  • Heerde 1
  • De Pelikaan Zwolle
  • Aanvang
  • 19.00 uur
  • 19.00 uur
  • 19.00 uur
  • Banenoverzicht
  • banen 1 en 2
  • banen 3 en 4
  • banen 5 en 6
  • Captain
  • Harold Klein
  • Ciska Spa
  • Marjon Beltman

Zaterdag 7 april 2018

  • Team
  • Heren 8
  • Heren 3
  • Heren 5
  • Heren 4
  • Heren 1
  • Tegenstander
  • Park Braband 7
  • Haarle 2
  • Delden 3
  • De Schapekolk 2
  • Paf 2
  • Aanvang
  • 14.00 uur
  • 11.30 uur
  • 13.00 uur
  • 12.30 uur
  • 14.00 uur
  • Banenoverzicht
  • banen 1 en 7
  • banen 3 en 2
  • banen 2 en 3
  • banen 4 en 5
  • banen 6 en 5
  • Captain
  • Bob Fenneman
  • Joost van Borselen
  • Tony Flameling
  • Erwin Simmelink
  • Paul Oteman

Vrijdag 13 april 2018

  • Team
  • Heren 1 35+ GLD
  • Dames 2 35+ GLD
  • Tegenstander
  • Zelhem 1
  • Tepci 2
  • Aanvang
  • 19.00 uur
  • 19.00 uur
  • Banenoverzicht
  • banen 1 en 2
  • banen 5 en 6
  • Captain
  • Sebo Worldringh
  • Gerlinde Ros

Zaterdag 14 april 2018

  • Team
  • Heren 1 GLD
  • Heren 6
  • Heren 7
  • Heren 2
  • Dames 1
  • Tegenstander
  • Wezep 3
  • Vriezenveen 4
  • Ter Spille 2
  • Enter 1
  • Luctor et Emergo 2
  • Aanvang
  • 12.30 uur
  • 11.30 uur
  • 14.00 uur
  • 12.30 uur
  • 13.00 uur
  • Banenoverzicht
  • banen 1 en 7
  • banen 3 en 2
  • banen 6 en 5
  • banen 4 en 5
  • banen 2 en 3
  • Captain
  • Frank Meurs
  • Jasper Braks
  • Vincent Flierman
  • Vincent Schinkel
  • Margo Noordhoek

Vrijdag 20 april 2018

  • Team
  • Heren 1 35+ OV
  • Dames 1 35+ GLD
  • Dames 3 35+ GLD
  • Dames 1 17+ GLD
  • Tegenstander
  • Gerner 2
  • Gorssel 1
  • De Pelikaan Zwolle 3
  • Schaeck 1
  • Aanvang
  • 19.00 uur
  • 19.00 uur
  • 19.00 uur
  • 19.00 uur
  • Banenoverzicht
  • banen 1 en 7
  • banen 2 en 3
  • banen 4 en 5
  • banen 5 en 6
  • Captain
  • Harold Klein
  • Marjon Beltman
  • Mirjam Karsten
  • Ciska Spa

Zaterdag 21 april 2018

  • Team
  • Heren 5
  • Heren 4
  • Heren 1
  • Heren 3
  • Heren 8
  • Tegenstander
  • Wegdamse TC 2
  • Wijhe 1
  • Deventer 3
  • Drijvers TC 4
  • Deventer 6
  • Aanvang
  • 14.00 uur
  • 11.30 uur
  • 13.00 uur
  • 12.30 uur
  • 14.00 uur
  • Banenoverzicht
  • banen 1 en 7
  • banen 3 en 2
  • banen 2 en 3
  • banen 4 en 5
  • banen 6 en 5
  • Captain
  • Tony Flameling
  • Erwin Simmelink
  • Paul Oteman
  • Joost van Borselen
  • Bob Fenneman

Zaterdag 5 mei 2018

  • Team
  • Heren 1 GLD
  • Heren 2
  • Heren 7
  • Heren 6
  • Dames 1
  • Tegenstander
  • De Boerehofstee 2
  • Deventer 2
  • De schapekolk 4
  • Marienheem 3
  • Ittersum 1
  • Aanvang
  • 14.00 uur
  • 11.30 uur
  • 14.30 uur
  • 12.30 uur
  • 14.00 uur
  • Banenoverzicht
  • banen 1 en 7
  • banen 3 en 2
  • banen 2 en 3
  • banen 4 en 5
  • banen 6 en 5
  • Captain
  • Frank Meurs
  • Vincent Schinkel
  • Vincent Flierman
  • Jasper Braks
  • Margo Noordhoek

Vrijdag 11 mei 2018

  • Team
  • Dames 2 35+ GLD
  • Heren 1 35+ GLD
  • Tegenstander
  • Vego 1
  • Het Eldrink 1
  • Aanvang
  • 19.00 uur
  • 19.00 uur
  • Banenoverzicht
  • banen 1 en 2
  • banen 5 en 6
  • Captain
  • Gerlinde Ros
  • Sebo Worldringh

Zaterdag 12 mei 2018

  • Team
  • Heren 6
  • Heren 3
  • Heren 8
  • Heren 7
  • Heren GLD
  • Tegenstander
  • Nijverdal 5
  • Bathmen 2
  • Ter Spille 2
  • Marienheem 2
  • De Maten 2
  • Aanvang
  • 14.00 uur
  • 11.30 uur
  • 13.00 uur
  • 14.00 uur
  • 12.30 uur
  • Banenoverzicht
  • banen 1 en 7
  • banen 3 en 2
  • banen 2 en 3
  • banen 4 en 5
  • banen 6 en 5
  • Captain
  • Jasper Braks
  • Joost van Borselen
  • Bob Fenneman
  • Vincent Flierman
  • Frank Meurs

Vrijdag 18 mei 2018

  • Team
  • Heren 1 35+ GLD
  • Dames 1 35+ GLD
  • Heren 1 35+ OV
  • Tegenstander
  • Neede 1
  • Quick Apeldoorn
  • Drijvers TC 3
  • Aanvang
  • 19.00 uur
  • 19.00 uur
  • 19.00 uur
  • Banenoverzicht
  • banen 1 en 2
  • banen 3 en 4
  • banen 5 en 6
  • Captain
  • Sebo Worldringh
  • Marjon Beltman
  • Harold Klein

Vrijdag 25 mei 2018

  • Team
  • Dames 1 17+ GLD
  • Dames 2 35+ GLD
  • Dames 3 35+ GLd
  • Tegenstander
  • Wezep 1
  • Uchelen 1
  • De Pelikaan Zwolle 4
  • Aanvang
  • 19.00 uur
  • 19.00 uur
  • 19.00 uur
  • Banenoverzicht
  • banen 1 en 2
  • banen 3 en 4
  • banen 5 en 6
  • Captain
  • Ciska Spa
  • Gerlinde Ros
  • Mirjam Karsten

Zaterdag 26 mei 2018

  • Team
  • Dames 1
  • Heren 4
  • Heren 1
  • Heren 5
  • Heren 2
  • Tegenstander
  • Drijvers TC 2
  • Bathmen 4
  • WVF 1
  • De Bosbaan Vroomshoop
  • Hardenberg 2
  • Aanvang
  • 14.00 uur
  • 11.30 uur
  • 13.00 uur
  • 12.30 uur
  • 14.00 uur
  • Banenoverzicht
  • banen 1 en 7
  • banen 3 en 2
  • banen 2 en 3
  • banen 4 en 5
  • banen 6 en 5
  • Captain
  • Margo Noordhoek
  • Erwin Simmelink
  • Paul Oteman
  • Tony Flameling
  • Vincent Schinkel

Vrijdag 1 juni 2018

  • Team
  • Dames 3 35+ GLD
  • Heren 1 35+ GLD
  • Dames 2 35+ GLD
  • Tegenstander
  • Elburg 2
  • De Laak 1
  • Dieren 3
  • Aanvang
  • 19.00 uur
  • 19.00 uur
  • 19.00 uur
  • Banenoverzicht
  • banen 1 en 2
  • banen 3 en 4
  • banen 5 en 6
  • Captain
  • Mirjam Karsten
  • Sebo Worldringh
  • Gerlinde Ros

Zaterdag 2 juni 2018

  • Team
  • Heren 7
  • Heren 2
  • Heren 5
  • Dames 1
  • Heren 1
  • Heren 4
  • Tegenstander
  • Nijverdal 7
  • Dedemsvaart 1
  • Hellendoorn 2
  • Bathmen 1
  • ZLTB 1
  • Drijvers TC 5
  • Aanvang
  • 14.30 uur
  • 11.30 uur
  • 13.00 uur
  • 12.30 uur
  • 14.00 uur
  • 12.30 uur
  • Banenoverzicht
  • banen 1 en 7
  • banen 3 en 2
  • banen 2 en 3
  • banen 4 en 5
  • banen 6 en 5
  • banen 7 en 1
  • Captain
  • Vincent Vlierman
  • Vincent Schinkel
  • Tony Flameling
  • Margo Noordhoek
  • Paul Oteman
  • Erwin Simmelink